Apie mus
Struktūra ir kontaktai
Veikla
Bendruomenė
Tėveliams
Grupės
Renginiai

Foto galerija

2017-06-01d. Darželyje vyko graži šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai.
Vaikučiai linksmai šoko, dainavo. Juos linksmino Karlsonas. Vaikučiai piešė, burbulus pūtė, o pabaigoje renginio - vyko visuotinas apsikabinimas, kaip draugystės ir stiprybės simbolis.
Visos nuotraukos »
2017-05-20 d. darželyje vyko "Šeimos šventė". Buvo nuostabi diena, nuostabi nuotaika ir daug gerų akimirkų.

Visos nuotraukos »
2017 m. gegužės 18d.
Šilutės lopšelyje- darželyje „Gintarėlis“ vyko renginys „Judėk, sportuok ir būsi sveikas“. Jame dalyvavo „Čiurčiurylų“ ir „Pabaldžiukų“ grupių ugdytiniai. Renginį organizavo auklėtojos Virginija Bendikaitė-Lidžiuvienė ir Rūta Juškevičienė bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jovita Naujokienė.
Šio renginio metu ugdytiniai susipažino su „Burbuliuku“ ir kartu darė mankštą, kurios tikslas - skatinti ugdytinių fizinį aktyvumą ir paminėti „Judėjimo sveikatos labui“ dieną. Vaikai atliko įvairias linksmas, auklėtojų sugalvotas, užduotis. Savo jėgas jie išbandė važiuodami paspirtukais ir sportuodami ant treniruoklių.
Džiugu, kad ugdytiniai noriai įsitraukia į siūlomą aktyvią veiklą. Tikimasi, kad panašaus pobūdžio renginiai, kurių metu skatinamas vaikų fizinis aktyvumas, prisidės prie tinkamų fizinio aktyvumo įgūdžių formavimo bei sveikos gyvensenos skatinimo.

Visos nuotraukos »
Ugdytiniai su pedagoge V.Bendikaite-Lidžiuviene kviečiami 2017m.balandžio 19 dieną 10 val. atvykti į baigiamąjį konkurso renginį Vilniuje.
Įstaigos ugdytiniai vasario-kovo mėnesiais dalyvavo respublikiniame vaikų piešinių konkurse „ IŠ KNYGELĖS Į ŠIRDELĘ 2017“. „Čiurčiurylų“ grupės vaikai laimėjo VMSCB Justiniškių bibliotekos įsteigtą prizą.
Visos nuotraukos »
2017-04-05 d. priešmokyklinukai iš "BITUČIŲ"grupės rodė spektaklį
Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla balandžio 3-7 dienomis organizavo ikimokyklinių grupių atvirų durų ir vaikų kūrybinės raiškos savaitę “PABŪKIME KARTU”. D./l. priešmokyklinio ugdymo grupės “Bitutės” ugdytiniai renginyje dalyvavo su spektakliuku “Žemės prašymas”. Užfiksuotos kelios akimirkos iš šio įdomaus renginio.
Visos nuotraukos »
2017-03-20 d.Tikras pavasaris: „Paukščiai grįžta namo...“
Vis dažniau nudžiuginantys saulės spinduliai verčia galvoti apie artėjantį pavasarį. Po žiemos taip norisi šilumos, žalumos ir... paukščių čiulbėjimo. Pasirodo, pavasaris ne taip toli, kaip atrodo. Į Lietuvą jau sugrįžo pirmieji sparnuočiai.
Pasidžiaukime jais.....ir mūsų darželyje!
Vaikučiai su tėveliais ir be jų gamino "Paukštelius", grįžtančius iš svetur...Darželio foje surengėme paukštelių parodą. Kviečiame tėvelius aplankyti parodėlę ir pasidžiaugti vaikučių darbeliais.
Dėkojame Jums, mieli tėveliai, kad nepagailėjote laiko, kad nepristigote noro, kad parodėte savo kūrybiškumą, gaminant paukštelis.

Visos nuotraukos »
Vasario 20 d. ugdytiniai vyko į susitikimą
,,Pabaldžiukų "grupės ugdytiniai su auklėtojomis R. Juškevičiene ir D. Tubutiene vyko į Šilutės F. Bajoraičio viešąją biblioteką. Ten vyko susitikimas su 2016 metų vaikų knygos penketuko rinkimų nominante – Nadia Kovaliova, knygos ,,Meškis ir žąsis" autore. Knygelę pristatė mėgėjų teatro režisierė, pedagogė, rusniškė Daiva Plikšnienė. Ji pasitelkusi išmonę ir vaidybą neleido vaikams nuobodžiauti.
Knygelės ,,Meškis ir žąsis“ herojai sukelia geras emocijas, kviečia pažinti metų kaitą ir patirti draugystės išbandymus. Vaikai bandė rasti atsakymus į užduotus klausimus. Atsisveikinę su draugiškais knygelės veikėjais, vaikai mokėsi naujos dainelės žodžių. Susitikimą vainikavo ,,Raudonkepuraitės“, ,,Ąžuoliuko“ ir ,,Gintarėlio“ darželių ugdytinių koncertas, kuriam gitara pritarė renginio vedėja.
Grįžome gera nuotaika, pilni įspūdžių ir su dovanėlėmis.

Visos nuotraukos »
2017-02-28 d.Užgavėnės mūsų lopšelyje - darželyje
Užgavėnės – viena smagiausių kalendorinių švenčių vaikų darželyje, nes galima netrukdomai garsiai šėlti, rėkauti, triukšmauti ir visaip kitaip išdykauti...
Tą paskutinį žiemos rytą,t.y.vasario 28 d.,11 val. įstaigos kiemelyje prasidėjo Užgavėnių šventė. Vaikai ir pedagogai, pasipuošę persirengėlių kaukėmis, plojimais ir trepsėjimais pasitiko svečius: Muzikantą (muzikos mokytoją D. Čeliauskienę), Daktarytę (pedagogę N. Šertvytienę), Čigonę (priešmokyklinio ugdymo pedagogę L. Vilkienę), Lašininį (pedagogę A. Norkaitienę) bei Kanapinį (pedagogę R. Šimkuvienę). Visi kartu šoko, dainavo, žaidė ratelius...varė žiemą iš kiemo. Tarp Lašininio ir Kanapinio vyko virvės traukimo kova. Kovą nugalėjo ,žinoma, su vaikų pagalba – Kanapinis (pavasario simbolis). Po to buvo uždegtas simbolinis laužas, kuriame vaikai sudegino savo negerus darbus.
Štai taip linksmai ir triukšmingai Žiemą išvaryk ir blynų privalgyk, kad visi metai būtų sotūs ir laimingi:
Tuku – tuku laba diena,
Prašom vieną blyną duoti,
Saldainiukų, pinigų,
Kad išėjęs aš į kiemą
Garsiai šaukčiau visą dieną:
„Žiema, žiema – bėk iš kiemo..‘.

Visos nuotraukos »
Vasario 16-osios minėjimas
,,Gintarėlio" vaikai šventiškai paminėjo Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. ,,Bitučių" grupės vaikai su muzikos mokytoja D.Čeliauskiene, pedagogėmis N.Daugirdiene ir L.Vilkiene paruošė muzikinę vaidybinę inscenizaciją ,,Gedimino sapnas".Skambėjo lietuviškos dainos ir eilės apie Lietuvą, ,,kalbėjo" kunigaikštis Gediminas, krivis ,vaidilutės primindami garbią mūsų Tėvynės senovę ir istoriją.
Visos nuotraukos »
Sausio 6 dieną
Sausio 6 dieną darželyje apsilankė 3 KARALIAI. Mūsų darželis katalikiškos pakraipos, tai didesnį dėmesį skiriame katalikiškoms šventėms. Vaikai turėjo progą vėl prisiminti šventinį laikotarpį: giedojo kalėdines giesmeles, dainavo daineles apie kalėdų senelį, stebėjo priešmokyklinukų paruoštą inscenizaciją – Trys karaliai. Karaliai buvo dosnūs ir vaikus apdovanojo dovanomis bei visus pašventino ant durų užrašydami savo raideles K+ M + B.
Visos nuotraukos »
2016-12-21 d. darželyje vyko renginys, skirtas Advento laikotarpiui
Kad vaikai geriau pajustų ir suprastų advento prasmę, darželyje kiekvieną savaitę vyko Adventiniai rytmečiai. Paskutinę didžiosios šventės laukimo savaitę „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai su pedagoge Vitalija Martišiene parodė gražią ir prasmingą programėlę. Nors gamtoje tai pats niūriausias metų laikas, bet savo širdyse ir namuose uždekime Ramybės, Tikėjimo, Meilės ir Vilties žvakeles, pasisotinkime vieni kitų gerumu, buvimu drauge...Į žemę tyliai ir paslaptingai atkeliauja Kalėdos.
Visos nuotraukos »
2016-12-06 d. darželyje vyko nuostabi žibintų įžiebimo šventė "Tu šviesele manyje deki ir spindėk.."
Darželio bendruomenė- tėveliai-vaikai-pedagogės- gamino rankų darbo žibintus. Svarbus ne tik procesas, bet ir rezultatas.Jais papuošėme savo darželio aplinką. Dalį gražiausių ir kūrybiškiausių žibintų patalpinome Pedagogų Švietimo pagalbos centre, surengtoje parodoje.
Visos nuotraukos »
2016-11-11d. Šilutės F.Bajoraičio bibliotekaoje vyko edukacinis renginys
,,Bitučių" grupės vaikai prasmingai ir linksmai leido penktadienio rytą Šilutės F.Bajoraičio bibliotekoje. Džiaugiamės, kad turime tokius socialinius partnerius, kurie padeda ugdyti vaikų kūrybiškumą, supažindina su inovacijomis ir daug džiugių emocijų suteikia vaikams. Ugdytiniai dalyvavo ,,Kūrybiškumo kodo" užsiėmime, ,,Multimedijos kodo" integruotoje pamokėlėje ,,Elektra", o pabaigoje visi kartu linksmai šoko su mėgiamais animaciniais herojais iš multimedijos ekrano.
Visos nuotraukos »
Lapkričio 11 – ąją minimas šv. Martynas.
Būtent šią dieną nuo seno spėjamas šv. Kalėdų oras. Sakoma, kad „Martynas ant ledo, Kalėdos ant vandenio“ ir atvirkščiai. Jei ši diena giedra, reikia laukti labai šaltos žiemos.
Lapkričio 11 – oji paskutinė rudens šventė, šiltojo metų laiko palydėtuvės. Kad šią dieną tinkamai paminėti, priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ vaikučiai su pedagoge Vitalija Martišiene ir muzikos mokytoja Danguole Čeliauskiene dalyvavo ikimokyklinio amžiaus vaikų etnokultūrinėje šventėje „Švents Martyns staldelius užsklend...“. Ji vyko Grabupiuose, Birutos ir Algirdo Telšinskų sodyboje. Vaikai turėjo įveikti įvairias kliūtis, žaidė žaidimus, šoko šokius- ratelius, sakė pašmaikštavimus, klausėsi ožio rago garsų... Galėjo paglostyti avytes ir ožiukus, pavaišinti atsivežtomis batono riekelėmis. Džiaugsmui nebuvo ribų...
Visi šventės dalyviai buvo pavaišinti lauže keptomis bulvėmis su sviestu, sūriu, kepta duona ir karšta arbata.
Dėkojame šventės organizatoriams – lopšeliui-darželiui „Pušelė“ už nuostabiai praleistą laiką.

Visos nuotraukos »
2016 m.lapkričio 9 d.
,,Pabaldžiukų'' grupės 5 mergaitės su auklėtoja Diana Tubutiene ir muzikos mokytoja Danguole Čeliauskiene vyko į Klaipėdos l.d. ,,Žiogelis'' ir dalyvavo edukaciniame renginyje ,,Riškim raidę prie raidės''.Pristatėme raidę G, suvaidinome gėlyčių pasakėlę,kurios visi žodžiai prasidėjo iš G raidelės.Buvo smagu kitų paklausyti ir save parodyti,kartu pažaisti ir pašokti.
Visos nuotraukos »
“Švarių rankų šokis 16”. Kviečiame pažiūrėti ir balsuoti pagal nuorodą.
Lapkričio mėnesio pradžioje priešmokyklinio ugdymo grupės “Bitutės” vaikai kartu su auklėtoja Loreta Vilkiene ir visuomenės sveikatos specialiste Jovita Nausėdiene ruošėsi “Švarių rankų šokiui 16”. Pirmiausiai teko išsiaiškinti, ką daryti, kad kosulys, sloga ir kiti sveikatos "nemalonumai" aplenktų vaikus. O pasirodo – labai paprasta: reikia kruopščiai, pagal taisykles plauti rankas, naudoti vienkartines servetėles. Taip vaikai ir darė. Vėliau visi kartu sukūrė šokį, kurio pagrindiniai herojai buvo ne tik vaikai, bet ir Mikrobai su Vandens Lašiuku. Kviečiame pažiūrėti ir atiduoti savo balsą. Nuoroda: https://youtu.be/FGxnp5Rsa-I
Visos nuotraukos »
Spalio 20 d. visame pasaulyje minima Tarptautinė virėjų diena.
,,Man skanu, kai pats gaminu"!
,,Pabaldžiukų" grupės auklėtojos Rūta Juškevičienė ,Diana Tubutienė sumanė šią dieną su vaikais pasigaminti sveikuoliškų vaisių ir daržovių salotų.5b grupės vaikučiai į svečius pasikvietė savo mažesniuosius draugus ,,Saulinukų" grupės vaikus. Obuolius pjaustėm specialiu aparatu, morkas lupom, pjaustėm ir sudėliojom saulytę, gėlytę, medelį. Koks grožis ir skonis! Buvo džiaugsmo mums visiems-ir mažiems ir dideliems.

Visos nuotraukos »
Spalio 20 d.
Spalio 20 d. F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko Šilutės rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų popietė „Smalsučių atradimai“. Ją organizavo l./d. „Ąžuoliukas“. Mūsų darželiui atstovavo „Pelėdžiukų“ priešmokyklinės grupės ugdytinės Eimantė ir Emilė Bartkevičiūtės su pedagoge Vitalija Martišiene. Komanda pristatė tiriamąją veiklą „Ne tik švara ir tvarka, bet ir nauda“. Popietės dalyviai buvo pamaloninti rėmėjų dovanėlėmis, apdovanoti padėkos raštais, patirta daug gerų emocijų, įgyta naujų žinių, noro ir toliau būti smalsiems ir žingeidiems...
Visos nuotraukos »
2016-10-11 d. Ach, auksini rudenėli, Tu toks margas ir pašėlęs... Vos pažvelgus į medžius, Spalvos liejas per kraštus... Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, l./d. "Gintarėlis" vyko šventė "Eina Rudenėlis takučiu...". Į svečius atskubėjo Dėdė Rudenėlis (muzikos mokytoja Danguolė Čeliauskienė), Girinukas (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vitalija Martišienė) ir Kiškis (auklėtoja Danguolė Aukštkalnienė). Kiškutis norėjo draugams išvirti sriubos, bet nemokėjo, o ir daržovių neturėjo, tad Girinukas pasikvietė į pagalbą "Pelėdžiukų" grupės priešmokyklinukus ir problema buvo greitai ir paprastai išspręsta. Vėjyje sukosi krintantys įvairiaspalviai medžių lapai, o darželinukai linksmai dainavo, žaidė žaidimus bei vaišinosi Rudenėlio, Girinuko ir Kiškučio dovanomis – rudens gėrybėmis: „stebuklingais“ obuoliais ir grybais (baravykais)...Šventės pabaigoje iš tėvelių ir vaikų suneštų rudens gėrybių darželio kieme buvo padaryta didžiulė Rudenėlio „skrybėlė“. Pasidžiaugsime kurį tai laiką, kol vėjas nupūs ją...

Visos nuotraukos »
Smagūs įspūdžiai bibliotekoje
Pagal iš anksto sudarytą grafiką l./d. "Gintarėlis" priešmokyklinės grupės ugdytiniai su pedagoge Vitalija Martišiene lankėsi F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje.
Vyr. bibliotekininkė Liudmila Nausėdienė vaikus supažindino su bibliotekos veikla bei pristatė skaitymo skatinimo akcijos maišelį "Au" Ginu bei jame esančias knygutes. Po to vaikučiams buvo pasiūlyta pasiskolinti šį skaitymo skatinimo akcijos maišelį ir jame esančias knygutes perskaityti savo grupėje.
Daug gerų emocijų suteikė bibliotekoje esančios interaktyvios pramogos. Vaikai, kartu su vyr. bibliotekininku informacinėms technologijoms Ovidijumi Kulda, šoko, prieš interaktyvų ekraną, interaktyvius šokius.
Na ir galiausiai - netikėtas susitikimas su į biblioteką užklydusia poete Zita Gaižauskaite. Vaikai klausėsi poetės emocionaliai deklamuojamų eilėraštukų, kartu su ja kūrė eilėraštukus, vartė jos išleistas spalvingas knygeles.
Už smagiai ir turiningai praleistą laiką priešmokyklinukai dėkoja bibliotekos darbuotojams ir laukia naujų susitikimų.

Visos nuotraukos »
2016-06-09 d. Šilutės l.-d. „Gintarėlis“ vyko renginys „ Judėk, sportuok ir būsi sveikas“. Renginys prasidėjo mankštele, kuris sušildė dalyvių raumenis ir tai nuteikė juos smagiam sportavimui. Po mankštos vyko estafečių rungtys, kurios buvo vienos už kitas įdomesnės, reikalaujančios visos komandos sutelktumo. Vaikų ir pedagogų entuziazmas liejosi per kraštus, vyravo džiugi nuotaika, vaikiškas juokas. Šiame renginyje dalyvavo: „Boružiukų“, „Giliukų“ ir „Čiurčiurylų“ grupių vaikai ir auklėtojos. Renginį vedė visuomenės sveikatos specialistė Jovita Naujokienė.

Visos nuotraukos »
2016-06-01 d. Tarptautinė vaikų gynimo diena. Neatsitiktinai šią dieną vyko akcija "Taikos glėbys" daugelyje šalies savivaldybių ir visame pasaulyje. Vaikams reikia sukurti taikų ir saugų pasaulį, kuriame jie kurs savo ateitį. Akcijos šūkis- TEGUL SKLINDA TAIKA IŠ LŪPŲ Į LŪPAS, IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ. Mūsų darželis aktyviai savo renginiais prisidėjo prie akcijos. Vaikai šoko, dainavo...ir piešė piešinėlius šia tematika ant šaligatvio. Renginio pabaigoje visi akcijos dalyviai draugiškai apsikabino vienas kitą, parodydami draugiškumą ir meilę kitam žmogui.

Visos nuotraukos »
2016-05-31 d. darželyje vyko tradicinė šventė - šeimos ir bendruomenės diena, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti.Šeima – koks gražus ir svarbus šis žodis, ir turintis ypatingą reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime. Šeimoje tu jautiesi saugus ir išklausomas. Tave visuomet paguodžia, palaiko, padeda, čia visuomet esi reikalingas ir mylimas. Be šeimos ir artimųjų tu esi niekas. Šeimoje žmogus įgyja visa tai, kas svarbiausia ir brangiausia jo gyvenime. Vaikučiai demonstravo tėveliams tai, ką jie išmoko laiką leisdami darželyje. Jie šoko, dainavo - ir vieni, ir su tėveliais.Tėveliams teko atlikti daug įvairių užduotėlių grupių aikštelėse. Vaikučiai pavėsinėse iškabino ir savo darbelius / piešinukus apie savo šeimą. Diena buvo labai šilta, saulėta, o tai dar daugiau nuotaikos šventei. Laikas greitai prabėgo, o dalyviai neskubėjo skirstytis namo. Gera, kai visiems smagu.

Visos nuotraukos »
2016-05-28 d. Šilutės mieste vyko MIESTO ŠVENTĖ - 505. L.-d. "Gintarėlis" dalyvavo šioje šventėje organizuodamas paukščių parodą "Skridom lėkėm iš pietų...su pavasariu kartu". Šios parodos tikslas- papuošti miesto erdves šventei. Kad ir vasaros pradžia, tačiau dalis ikimokyklinių įstaigų iniciatyvos neprarado - tai Šilutės l.-d. "Pušelė", "Ąžuoliukas', "Žibutė", "Raudonkepuraitė", "Žvaigždutė' ir Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis.Ačiū Jums. Pagaminti paukščiai labai kūrybingi, spalvingi, įdomūs. Eksponatai prie Šojaus dvaro traukia visų praeivių dėmesį.

Visos nuotraukos »
2016-05-20 d. Priešmokyklinukams įsimintiniausia diena - didelė šventė - išleistuvės. Buvo jaudulio, buvo džiaugsmo...gaila skirtis su darželiu - ramybės oaze. Bet gyvenimas tęsiasi..liks prisiminimai. ir "Bitučių" gr. pedagogėms:D.Tubutienei su N.Daugirdiene; "Pelėdžiukų gr. pedagogėms: V.Martišienei su D.Aukštkalniene.

Visos nuotraukos »
Gegužės 19 d. Šilutėje surengėme tradicine tapusią būsimųjų pirmokų šventę „Aš šauniausias iš visų – į mokyklą išeinu“. Tai – dešimtoji, t.y. Jubiliejinė, tokia mūsų rengiama šventė. Tačiau ši šventė buvo išskirtinė. Į ją susirinko apie 300 vaikų iš Šilutės rajono. Tai buvo nuostabu. Šįkart šventė buvo kitokia savo forma ir savo turiniu. Vaikų palydėtuvės į mokyklą prasidėjo eisena per Šilutę, o linksmybės vyko Pamario pagrindinės mokyklos stadione. Ilgai šią šventę prisimins vaikai, mes ir Šilutės gyventojai.Vaikai gavo daug naujų įspūdžių, o svarbiausia - saldžių vaišių.

Visos nuotraukos »
2016-05 17 d. Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras su VšĮ "Šilutės sportas" ir Šilutės sporto klubu "Atėnė" organizavo renginį "Sportiškiausia šeima" Tarptautinei šeimų dienai paminėti. Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų ugdytinis - Matas Miklovis. Sveikiname ir džiaugiamės šios šeimos aktyvumu.

Visos nuotraukos »
2016-05-14 - Šilutės 1-osios gimnazijos naujame futbolo manieže vyko futbolo varžybos darželinukams.Jose dalyvavo ir L.D. "Gintarėlis" ugdytiniai.

Visos nuotraukos »
Gegužės 9 d.,,Bitučių" grupės vaikai su pedagoge Diana Tubutiene ir muzikos mokytoja Danguole Čeliauskiene dalyvavo F.Bajoraičio bibliotekos organizuojamoje šventėje Europos dienai pamineti.

Visos nuotraukos »
2016-05-05 d. vyko renginys ugdytiniams, atsiliepiant į Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerijos inicijuojamą akciją "TYLOS STEBUKLINGA VERSMĖ", skirtą Tarptautinei triukšmo supratimo dienai. 5-6 metų vaikučiai buvo supažindinti su triukšmo daroma žala žmogaus organizmui. Ugdytiniai atliko daug įvairių , įdomių užduotėlių apie triukšmą keliančius šaltinius, apie triukšmo mažinimo galimybes ir kt. Vaikučiai atsakinėjo į klausimus, piešė, dėliojo iliustracijas bei kt. Renginį vedė Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistė Jovita Naujokienė.

Visos nuotraukos »
AB „Žemaitijos pienas“ rūpinasi pačiais mažiausiais dalyvaujant „Pienas vaikams“ projekte.Projektas vykdomas Visoje ES, kur šalies pieno įmonės tiekia pieno produktus į mokyklas ir daželius. AB „Žemaitijos pienas“ šia veikla užsiima jau 6 metus ir tiekia ekologiškus produktus Lietuvos mokykloms ir darželiams. Norint labiau vaikus supažindinti su ekologija, ekologišku pienu ir jo produktais, nuo 2016m. sausio mėnesio pradėta vykdyti „Pienas vaikams“ akcija, kur profesionalūs lektoriai važiuoja į mokyklas ir darželius, vaikams papasakoja apie ekologiją, praveda linksmų žaidimų, viktorinų, leidžia vaikučiams paskanauti ekologiškų produktų DOBILAS .Tokie renginiai vyksta visoje Lietuvoje. Lektorės neaplenkė ir mūsų darželio. Po renginio vaikučiai piešė piešinėlius. Keletą galite pamatyti ir Jūs.

Visos nuotraukos »
2016-04-22 d. "Boružėlių" grupėje vėl vyko neeilinė diena...kai nerimavo auklėtoja, vaikučiai ir jų tėveliai. Ogi vyko atvira veikla vaikučių tėveliams ir darželio bendruomenei. Auklėtoja Nida Šertvytienė rodė tėveliams, kaip ugdomos įvairios ugdytinių kompetencijos...Geri ugdymo rezultatai ir gražūs santykiai džiugino tėvelius.

Visos nuotraukos »
2016-04-19 d. "Bitučių" gr. vyko ugdomoji veikla, tačiau vaikučiams ne visai įprasta.Kadangi jų veiklą stebėjo jų tėveliai, seneliai, sesutės ir broliukai. Dideli ir maži... Tą dieną auklėtoja Diana Tubutienė vedė atvirą veiklą tema. "Namai namučiai". Vaikučiai turėjo ką parodyti, o jų tėveliai- ką pamatyti..

Visos nuotraukos »
2016-03-23 d. "Čiurčiurylų" grupėje vyko sujudimas. Rinkosi mamytės, močiutės...o vaikai nerimavo ir laukė įdomios veiklos pradžios. Auklėtoja V. Bendikaitė Lidžiuvienė vedė atvirą veiklą tema: "Išprausti paukščiai". Vaikučiai jautėsi tarsi prie tvenkinio, kur renkasi pirmieji sugrįžę paukščiai. Jungdami įvairias veiklas, vaikai savo artimiesiems pademonstravo daug žinių apie pirmuosius paukščius.

Visos nuotraukos »
Antradienio rytą darželio vaikučiai į darželį atskubėjo kupini džiaugsmo, įspūdžių bei nešini vaišių nuo šv, Velykų stalo. 10 val. jų laukė linksma šventė salėje ir po to - grupėse. Gerą pusvalandį salėje vaikučiai žaidė , šoko ratelius kartu su vištyte ir gaideliu. Po to, nekantraudami jie, keliavo į grupes ridenti kiaušinius ir vaišintis vaišėmis. Smagios tos šventės darželyje.

Visos nuotraukos »
Kiekviena pavasario diena padovanoja vis naujus iš pietų sugrįžtančius paukščius. Prie mūsų inkilų čiulba parlėkę varnėnai, lizduose raudonom kojom švytruoja gandrai, pabaliuose kuodus purto pempės... Šiam paukščių sutikimui ruošėmės ir mes, ,,Čiurčiurylų‘‘ grupės vaikai ir auklėtoja V. Bendikaitė – Lidžiuvienė. Kovo 24 dieną pakvietėme tėvelius į atvirą veiklą ,,Išprausti paukščiai‘‘. Ugdytiniai parodė spektakliuką apie grįžtančius paukščius, šoko, dainavo, deklamavo, žaidė žaidimus, pamėgdžiojo sparnuočių balsus, kūrė patikusį paukštį. Tėveliai džiaugėsi vaikų pasiekimais, gebėjimais, šiltu bendravimu, nuoširdžiais tarpusavio santykiais.

Visos nuotraukos »
2016-03-17 d. "Boružiukų" grupės vaikai su pedagoge Nida Šertvytiene ir muzikos pedagoge Danguole Čeliauskiene vyko į Šilutės r. Juknaičių pagrindinę mokyklą. Visą savaitę ten vyko atvirų durų dienos ir tam skirti įvairūs renginiai. Ketvirtadienis buvo skirtas teatro dienai "Kelionė pasakų takais". "Boružiukų" gr. vaikai suvaidino spektakliuką "Boružė Liputė". Gražus ir linksmas renginukas buvo. Vaikai džiaugėsi ir gautomis dovanėlėmis.

Visos nuotraukos »
2016-03 -17 d. ,,Bitučių " grupėje vyko viktorina ,,Švarūs dantukai - sveiki dantukai ".Viktorinos tikslas - ugdyti vaikų norą kasdien prižiūrėti savo dantukus, stengtis išsaugoti juos sveikus ir gražius. Dantukų ,,Fėja" pakvietė visus į žinių šalį. Vaikai buvo suskirstyti į dvi komandas, atliko įvairias užduotis apie dantukus ir jų priežiūrą. Viktorinos pabaigoje komisija: bendrosios praktikos slaugytoja Danutė Paldavičienė ir Rasa Sabaitienė džiaugėsi vaikų pasiekimais-puikiai atliko užduotis apie dantukus. Dantukų ,,Fėja " padėkojo už šaunų dalyvavimą ir apdovanojo visus dovanėlėmis. Viktoriną organizavo visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jovita Naujokienė.

Visos nuotraukos »
2016-03-16 d. „Bitučių“ ir ,,Pelėdžiukų“ grupių priešmokyklinukai lankėsi Šilutės Žibų pradinėje mokykloje.Vaikai susipažino su mokykla, sužinojo,ką mokiniai veikia mokykloje,kokie būreliai po pamokų čia veikia, be to susipažino su būsimų pirmokų mokytojomis: Daiva Balčytiene,Vilma Eglyniene ,Sigute Kačinskiene. Vaikai susidomėję stebėjo 1-4 klasių moksleivių šokių, pop choro būrelių pasirodymus.

Visos nuotraukos »
2016-03-10 d. vakare "Bitučių" gr. vaikai su pedagogėmis Diana Tubutiene ir Nijole Daugirdiene, muzikos pedagoge Danguole Čeliauskiene surengė vakaronę tėvams, skirtą KOVO -11-ąjai paminėti. Tai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena - visada išliks sutelktumo, ypatingo bendrumo ir kilnių idėjų simboliu.Grupės bendruomenė šoko, dainavo, eiles, skirtas LIETUVAI, deklamavo. O tėveliai vaikams , kaip šventės simbolį, iškepė gražų ir skanų tortą- nudažytą Lietuvos vėliavos spalvomis.

Visos nuotraukos »
2016-03-10 d. įstaigos bendruomenė paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tai svarbi šventė, kasmet primenanti apie laimėtą nepriklausomybę TĖVYNEI ir iškovotą šviesią ateitį Lietuvos žmonėms ir augančioms kartoms...Ši šventė skirta skirta vaikų patriotizmo ir meilės Tėvynei ugdymui.

Visos nuotraukos »
2016 - 03 - 03 d. Priešmokyklinukų grupės vaikučiai vyko į Klaipėdos l./d. "Žiogelis" organizuojamą renginį "Amatas valgyti neprašo, o dar ir maitina". Jie buvo pasiruošę pristatyti amatus - muzikos instrumentų meistrai.Graži ir įdomi šventė, paliko vaikams daug įspūdžių ir džiaugsmo.

Visos nuotraukos »
2016m.vasario mėn. mūsų bendruomenė dalyvavo Mažeikių l./d. "Gintarėlis" organizuojamame respublikiniame projekte - parodoje "GRAŽIAUSIAS ŽIEDAS - LIETUVAI", skirtameLietuvos valstybines šventes paminėti. Bendruomenė labai aktyviai ir kūrybingai kūrė gėlės žiedus savo šaliai, savo TĖVYNEI - LIETUVAI. Gyvuok ir klestėk mūsų TĖVYNE - LIETUVA

Visos nuotraukos »
Jeigu dar kas nors nežino- Eisim šiandien kepti blynų! Vežkit čia mašiną miltų Ir aliejaus, kad nesviltų. Dešimt kibirų uogienės Ir nelauksim vakarienės- Valgysime kol karšti, nes blogai pilvai tušti! Šiandien turim būti sotūs, kad sėkmė visiems šypsotūs! 2016 m. vasario 9 d. l/d „Gintarėlis“ vyko tradicinis žiemos išvarymo renginys - „Kai blynai skaniausi, o muzika trankiausia“. Vaikai ir visa bendruomenė į šį renginį atėjo džiugiai nusiteikę, pasipuošę įvairiomis Užgavėnių kaukėmis. Visus į ratą linksmintis pakvietė „Linksmasis muzikantas“ (meninio ugd.vadovė- D. Čeliauskienė), „Čigonėlė“ (auklėtoja D. Daugėlaitė), „Daktarytė“ (auklėtoja N. Šertvytienė). Kartu visi dainavo ir šoko Užgavėnių šokius, žaidė žaidimus. Pasirodžius „Lašininiui“ (auklėtoja A. Norkaitienė) ir „Kanapiniui“ (R.Šimkuvienė), tarp jų prasidėjo „kova“. Jie aiškinosi, kuris už kurį gražesnis, stipresnis, pranašesnis. „Lašininis“ mėgino valgyti daug riebaus maisto, o „Kanapinis“ peikė jo valgį ir ragino valgyti tik sveiką maistą. Jie tarpusavyje rungėsi tol, kol „Kanapinis“ tapo nugalėtoju. Renginio kulminacija – laužas. Į jį sumetėme visus savo „negerus poelgius“, „pykčius“, „pavydą“, „ligas“ ir kitus negerus dalykus... Įšvarėm žiemą ir visą dieną valgėme daug daug blynų. Taigi, PAVASARIS jau čia pat!

Visos nuotraukos »
Džiaugiamės sėkmingai patekę į respublikinės ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) ir Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuojamą LIETUVOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTO "MAŽŲJŲ OLIMPIADA 2016" renginį, kuris vyks 2016 metų sausio 4 - gegužės 31 d. Ruošiamės aktyviai jame dalyvauti ir nugalėti.

Visos nuotraukos »
„Giliukų“ grupės pedagogai ir ugdytiniai nuo 2015 metų vykdo ilgalaikį projektą: „Paukšteliai – mūsų draugai“. Projekto tikslas – supažindinti ugdytinius su Lietuvoje gyvenančiais paukščiais, suteikti žinių apie jų gyvenimą bei prisitaikymą prie metų laikų. Dalyvauti projekte buvo pakviesti ir ugdytinių tėveliai – padėti vaikučiams pagaminti lesyklėles paukšteliams. Tėveliai kartu su savo atžalomis noriai ir geranoriškai įsijungė į veiklą ir pagamino daug įvairių ir įdomių lesyklėlių. Pačius orginaliausius darbus atrinkome ir surengėme parodą Švietimo pagalbos centre, kurią galite aplankyti ir Jūs visą vasario mėnesį.

Visos nuotraukos »
2016 m. sausio mėn. dalyvavome Respublikiniame plenere " SNIEGO KARALYSTĖ 2016 ", kuris buvo skirtas vaikų kūrybiškumui, dvasingumui bei kultūrai ugdyti. Pleneras skirtas Motiejaus Valančiaus 215 gimimo metinėms paminėti. Tai progai darželio bendruomenė sukūrė erdvinę skulptūrą iš sniego pagal minėto autoriaus pasaką "MIKĖ MELAGĖLIS". Visą dieną darželio bendruomenė džiaugėsi savo kūriniu - pakankamai tikroviškais avinėliais ir pačiu Mike Melagėliu.

Visos nuotraukos »
2016-01-28 3a "Smalsučių" grupės auklėtoja Alma Norkaitienė vedė atvirą veiklą tėveliams, darželio bendruomenei. Veiklai buvo atsakingai pasiruošta. Apgalvotai parinktas personažas. Parengtos įvairios, kūrybingos ir vaikams įdomios užduotys, Vaikai buvo aktyvūs, su užsidegimu atliko pateiktas užduotis.

Visos nuotraukos »
Prasidėjo nauji metai, o glaudus bendradarbiavimas su socialiniais partneriais tęsiasi. 2016-01-27 d. priešmokyklinio ugdymo grupės "Bitutės" vaikai su pedagoge D.Tubutiene lankėsi Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vaikų aptarnavimo skyriuje. Vyr. bibliotekininkė L.Nausėdienė vaikus supažindino su interaktyvia lenta bei pravedė integruotą pamokėlę "Batai". Vaikaisu įdomumu atliko įvairias užduotis -pirštais bei rašikliais; paveikslėlius dėliojo iš dalių, jas "nutempdami" į tam skirtą vietą. Vaikai negalėjo atsistebėti, kas tai per žaidimų ir mokymų laukas.

Visos nuotraukos »
2016-01-29. Atšventėme lopšelio-darželio "GIntarėlis" eilinį GIMTADIENĮ.. Šokom, trypėm, dainavom; plojom ir džiau giamės. Prisiminsim ilgam tą linksmą rytmetį su KARLSONU.

Visos nuotraukos »
2016-01-06 paminėta Trijų Karalių šventė,kuria pabaigėme kalėdinių švenčių laikotarpį.

Visos nuotraukos »
2015 gruodžio mėn. Kūčių rytmetys.....su krikščioniškųjų švenčių tradicijomis...

Visos nuotraukos »
2015 m. gruodis. Advento laikotarpis ir jam skirti renginiai.

Visos nuotraukos »
2015-11-23 Tarptautinis konkursas "Sveikuolių sveikuoliai"
Šiemet tarptautiniame mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos specialistų konkurse "Sveikuolių sveikuoliai", dalyvavo "Bitučių" grupės vaikai - Elinga Simaitytė, Ugnė Purvinytė, Matas Miklovis, Akvilė Gricevičiūtė, Benas Kovyrcovas, auklėtoja Loreta Vilkienė ir bendrosios praktikos slaugytoja Danutė Paldavičienė. Komanda užėmė 2 vietą! Sveikiname ir džiaugiamės!
Visos nuotraukos »
2015-10-13 Tarptautinio socialinio projekto "KAMŠTELIŲ VAJUS 2015" finalas
Spalio 13 dieną įvyko tarptautinio socialinio projekto "Kamštelių vajus 2015" finalas, kuriame ne vienus metus dalyvauja ir mūsų darželis. Šiemet surinkome ir pristatėme beveik 40 kg. plastikinių butelių kamštelių. Dėkojame visiems rinkusiems ir dalyvavusiems šiame projekte!

Nuotraukos auklėtojos Rūtos Juškevičienės, "Šilutės naujienų" (R. Ežerinskės, S. Grinčinaičio).
Visos nuotraukos »
2015-10-02 Rudenėlio šventė darželyje

Visos nuotraukos »
2015-09-29 Šilutės r. ikimokyklinių įstaigų pilietinė akcija "PAMARIO VAIKAI-ŠVARIOS GAMTOS DRAUGAI"

Visos nuotraukos »
2015-09-24 Rytinė mankšta judėjimo savaitei paminėti

Visos nuotraukos »
2015-05-29 Bendruomenės sportinė pramoga-šventė "Aš, tėtis ir mama - mes labai šauni šeima!"

Visos nuotraukos »
2015-05-22 Šilutės r. ikimokyklinių įstaigų folkloro festivalis "VIRŠ MARIŲ SAULELĖ, O ŠIRDY-GIESMELĖ"

Visos nuotraukos »
2015-04-30 VISOS GĖLĖS, TAU MAMYTE!

Visos nuotraukos »
2015-04-16 Šilutės r. priešmokyklinio amžiaus vaikų šventė-konkursas "AŠ ŠAUNIAUSIAS IŠ VISŲ-Į MOKYKLĄ IŠEINU"
Jau devintąjį kartą mūsų darželis organizavo šventę-konkursą "Aš šauniausias iš visų-į mokyklą išeinu!", skirtą būsimiems pirmokams. Šį kartą šventėje panoro dalyvauti net 15 komandų iš Šilutės miesto ir rajono mokyklų bei darželių. Komandų, kurias sudarė pedagogas bei trys priešmokyklinio amžiaus vaikai, laukė Buratino (muzikos mokytoja Danguolė Čeliauskienė) ir Raudonkepuraitės (auklėtoja Loreta Vilkienė) parengtos gimtosios kalbos, loginio mąstymo ir kūrybinės užduotys. Šventę lydėjo džiugios emocijos, dainos, žaidimai ir šokiai. Visiems dalyvavusiems įteikti padėkos raštai bei rėmėjų dovanėlės.
Dėkojame visiems dalyvavusiems!
Visos nuotraukos »
2015-04-07 Vaikų velykėlės

Visos nuotraukos »
2015-03-24 Šukuosenų paradas
Kovo 24 dieną mūsų darželyje svečiavosi Šilutės žemės ūkio mokyklos kirpėjų profesijos mokytoja Reda Jurgėlienė su mokinėmis, kurios "Bitučių" ir "Pelėdžiukų" grupių mergaites ir berniukus papuošė nuostabiomis šukuosenomis.
Visos nuotraukos »
2015-03-20 įgyvendintas respublikinis ekologinio ugdymo projektas "ŽEMĖ MANO DLENUOSE"

Visos nuotraukos »
2015-02-13 Vasario 16-osios minėjimas darželyje "Lietuva-šalelė mylima" (bendras projektas su Verdainės ansambliu) ir dalyvavimas akcijoje prie Šilutės kultūros ir pramogų centro "Trispalvės diena"

Visos nuotraukos »
2015-02-06 Vaikų futbolo varžybos su lopšelio-darželio "Pušelė" vaikais

Visos nuotraukos »
2015-01-29 Respublikinis pleneras - SNIEGO KARALYSTĖ 2015

Visos nuotraukos »
2014-12-19 Kūrybinė vaikų ir tėvelių kalėdinių angelų paroda "Angelas baltas..."
Prieš gražiausias metų šventes darželio foje ant "sniego" patalų sutūpė patys gražiausi, vaikų ir tėvelių kurti angelai: nerti, megzti ir iš gipso, modelino gaminti, popieriniai, pakuliniai, lankstyti ir karpyti...
Dėkojame visiems dalyvavusiems parodoje!

Kviečiame visus pasigrožėti kalėdiniais angelais!
Visos nuotraukos »
2014-12-11 "Bitučių" ir "Pelėdžiukų" grupės vaikai dovanojo gražią programėlę F. Bajoraičio bibliotekai ir joje susirinkusiems svečiams
Vaikus paruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogės Vitalija Martišienė ir Diana Tubutienė bei muzikos mokytoja Danguolė Čeliauskienė.
Visos nuotraukos »
2014-12-01 ADVENTINIAI RYTMEČIAI DARŽELYJE

Visos nuotraukos »
2014-11-28 Šilutės r. ikimokyklinių įstaigų popietė "SMALSUČIŲ ATRADIMAI"
Šilutės r. ikimokyklinių įstaigų popietėje "Smalsučių atradimai" dalyvavo "Bitučių" grupės priešmokyklinukė Emilija Rumpytė, jos mama Silva Rumpienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Diana Tubutienė. Dėkojame už dalyvavimą ir gražų pasirodymą popietėje!
Visos nuotraukos »
2014-10-27 - 10-31 SVEIKATINGUMO SAVAITĖ "JEI SULTIS GERSI-BŪSI SVEIKAS IR ŽVALUS!"- įgyvendinamas sveikatos projektas "Judėk ,sportuok ir būsi sveikas!", dalinai finansuojamas Šilutės r. savivaldybės

Visos nuotraukos »
2014-10-02 RUDENĖLIO ŠVENTĖ IR KŪRYBINĖ VAIKŲ BEI TĖVELIŲ PARODA IŠ RUDENS GĖRYBIŲ
Įgyvendinamas sveikatingumo projektas "Sportuok, judėk ir būsi sveikas!", kurį dalinai finansuoja Šilutės r. savivaldybė.
Visos nuotraukos »
2014-10-01 Rudens gėrybių pleneras "Rudens išdaigos"

Visos nuotraukos »
2014-05-23 Darželio bendruomenės popietė "AŠ, TĖTIS IR MAMA - MES LABAI ŠAUNI ŠEIMA!"

Visos nuotraukos »
2014-05-23 Šilutės r. etnokultūrinė šventė "Pamario krašto sekminės - piemenėliai virsta kūlio"

Visos nuotraukos »
2014-04-23 Šilutės r. ikimokyklinių įstaigų ir bendrojo lavinimo mokyklų priešmokyklinių ugdymo grupių vaikų šventė-konkursas - Aš šauniausias iš visų - į mokyklą išeinu

Visos nuotraukos »
2014-04-07 "Smalsučių" ir "Strazdanėlių" grupės vaikučiai dalyvauja respublikiniame ekologiniame projekte "Mano žalioji palangė"

Visos nuotraukos »
2014-04-03 "Čiurčiurylų" grupė įgyvendino respublikinį literatūrinį-kūrybinį projektą "Kaip zebras Zimbardas pievoje pasaką surado"

Visos nuotraukos »
2014-04-26 muzikinė pasaka "Boružė Liputė" - rajoninėje teatro šventėje "Burtų lazdele palietus".

Visos nuotraukos »
2014-03-10 "Bitučių" grupės renginys Kovo 11-ąjai paminėti

Visos nuotraukos »
2014-03-04 Užgavėnių šventė "Kai blynai skaniausi, o muzika trankiausia"

Visos nuotraukos »