div>2017-06-01d. Darželyje vyko graži šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai.
Vaikučiai linksmai šoko, dainavo. Juos linksmino Karlsonas. Vaikučiai piešė, burbulus pūtė, o pabaigoje renginio – vyko visuotinas apsikabinimas, kaip draugystės ir stiprybės simbolis.

2017 m. gegužės 18d. 
Šilutės lopšelyje- darželyje „Gintarėlis“ vyko renginys „Judėk, sportuok ir būsi sveikas“. Jame dalyvavo „Čiurčiurylų“ ir „Pabaldžiukų“ grupių ugdytiniai. Renginį organizavo auklėtojos Virginija Bendikaitė-Lidžiuvienė ir Rūta Juškevičienė bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jovita Naujokienė.
Šio renginio metu ugdytiniai susipažino su „Burbuliuku“ ir kartu darė mankštą, kurios tikslas – skatinti ugdytinių fizinį aktyvumą ir paminėti „Judėjimo sveikatos labui“ dieną. Vaikai atliko įvairias linksmas, auklėtojų sugalvotas, užduotis. Savo jėgas jie išbandė važiuodami paspirtukais ir sportuodami ant treniruoklių.
Džiugu, kad ugdytiniai noriai įsitraukia į siūlomą aktyvią veiklą. Tikimasi, kad panašaus pobūdžio renginiai, kurių metu skatinamas vaikų fizinis aktyvumas, prisidės prie tinkamų fizinio aktyvumo įgūdžių formavimo bei sveikos gyvensenos skatinimo.

Ugdytiniai su pedagoge V.Bendikaite-Lidžiuviene kviečiami 2017m.balandžio 19 dieną 10 val. atvykti į baigiamąjį konkurso renginį Vilniuje.
Įstaigos ugdytiniai vasario-kovo mėnesiais dalyvavo respublikiniame vaikų piešinių konkurse „ IŠ KNYGELĖS Į ŠIRDELĘ 2017“. „Čiurčiurylų“ grupės vaikai laimėjo VMSCB Justiniškių bibliotekos įsteigtą prizą.

2017-04-05 d. priešmokyklinukai iš „BITUČIŲ“grupės rodė spektaklį
Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla balandžio 3-7 dienomis organizavo ikimokyklinių grupių atvirų durų ir vaikų kūrybinės raiškos savaitę “PABŪKIME KARTU”. D./l. priešmokyklinio ugdymo grupės “Bitutės” ugdytiniai renginyje dalyvavo su spektakliuku “Žemės prašymas”. Užfiksuotos kelios akimirkos iš šio įdomaus renginio.

2017-03-20 d.Tikras pavasaris: „Paukščiai grįžta namo…“
Vis dažniau nudžiuginantys saulės spinduliai verčia galvoti apie artėjantį pavasarį. Po žiemos taip norisi šilumos, žalumos ir… paukščių čiulbėjimo. Pasirodo, pavasaris ne taip toli, kaip atrodo. Į Lietuvą jau sugrįžo pirmieji sparnuočiai.
Pasidžiaukime jais…..ir mūsų darželyje!
Vaikučiai su tėveliais ir be jų gamino „Paukštelius“, grįžtančius iš svetur…Darželio foje surengėme paukštelių parodą. Kviečiame tėvelius aplankyti parodėlę ir pasidžiaugti vaikučių darbeliais.
Dėkojame Jums, mieli tėveliai, kad nepagailėjote laiko, kad nepristigote noro, kad parodėte savo kūrybiškumą, gaminant paukštelis.

Vasario 20 d. ugdytiniai vyko į susitikimą
,,Pabaldžiukų „grupės ugdytiniai su auklėtojomis R. Juškevičiene ir D. Tubutiene vyko į Šilutės F. Bajoraičio viešąją biblioteką. Ten vyko susitikimas su 2016 metų vaikų knygos penketuko rinkimų nominante – Nadia Kovaliova, knygos ,,Meškis ir žąsis“ autore. Knygelę pristatė mėgėjų teatro režisierė, pedagogė, rusniškė Daiva Plikšnienė. Ji pasitelkusi išmonę ir vaidybą neleido vaikams nuobodžiauti.
Knygelės ,,Meškis ir žąsis“ herojai sukelia geras emocijas, kviečia pažinti metų kaitą ir patirti draugystės išbandymus. Vaikai bandė rasti atsakymus į užduotus klausimus. Atsisveikinę su draugiškais knygelės veikėjais, vaikai mokėsi naujos dainelės žodžių. Susitikimą vainikavo ,,Raudonkepuraitės“, ,,Ąžuoliuko“ ir ,,Gintarėlio“ darželių ugdytinių koncertas, kuriam gitara pritarė renginio vedėja.
Grįžome gera nuotaika, pilni įspūdžių ir su dovanėlėmis.

2017-02-28 d.Užgavėnės mūsų lopšelyje – darželyje
Užgavėnės – viena smagiausių kalendorinių švenčių vaikų darželyje, nes galima netrukdomai garsiai šėlti, rėkauti, triukšmauti ir visaip kitaip išdykauti…
Tą paskutinį žiemos rytą,t.y.vasario 28 d.,11 val. įstaigos kiemelyje prasidėjo Užgavėnių šventė. Vaikai ir pedagogai, pasipuošę persirengėlių kaukėmis, plojimais ir trepsėjimais pasitiko svečius: Muzikantą (muzikos mokytoją D. Čeliauskienę), Daktarytę (pedagogę N. Šertvytienę), Čigonę (priešmokyklinio ugdymo pedagogę L. Vilkienę), Lašininį (pedagogę A. Norkaitienę) bei Kanapinį (pedagogę R. Šimkuvienę). Visi kartu šoko, dainavo, žaidė ratelius…varė žiemą iš kiemo. Tarp Lašininio ir Kanapinio vyko virvės traukimo kova. Kovą nugalėjo ,žinoma, su vaikų pagalba – Kanapinis (pavasario simbolis). Po to buvo uždegtas simbolinis laužas, kuriame vaikai sudegino savo negerus darbus.
Štai taip linksmai ir triukšmingai Žiemą išvaryk ir blynų privalgyk, kad visi metai būtų sotūs ir laimingi:
Tuku – tuku laba diena,
Prašom vieną blyną duoti,
Saldainiukų, pinigų,
Kad išėjęs aš į kiemą
Garsiai šaukčiau visą dieną:
„Žiema, žiema – bėk iš kiemo..‘.

Vasario 16-osios minėjimas
,,Gintarėlio“ vaikai šventiškai paminėjo Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. ,,Bitučių“ grupės vaikai su muzikos mokytoja D.Čeliauskiene, pedagogėmis N.Daugirdiene ir L.Vilkiene paruošė muzikinę vaidybinę inscenizaciją ,,Gedimino sapnas“.Skambėjo lietuviškos dainos ir eilės apie Lietuvą, ,,kalbėjo“ kunigaikštis Gediminas, krivis ,vaidilutės primindami garbią mūsų Tėvynės senovę ir istoriją.

Sausio 6 dieną 
Sausio 6 dieną darželyje apsilankė 3 KARALIAI. Mūsų darželis katalikiškos pakraipos, tai didesnį dėmesį skiriame katalikiškoms šventėms. Vaikai turėjo progą vėl prisiminti šventinį laikotarpį: giedojo kalėdines giesmeles, dainavo daineles apie kalėdų senelį, stebėjo priešmokyklinukų paruoštą inscenizaciją – Trys karaliai. Karaliai buvo dosnūs ir vaikus apdovanojo dovanomis bei visus pašventino ant durų užrašydami savo raideles K+ M + B.

2016-12-21 d. darželyje vyko renginys, skirtas Advento laikotarpiui
Kad vaikai geriau pajustų ir suprastų advento prasmę, darželyje kiekvieną savaitę vyko Adventiniai rytmečiai. Paskutinę didžiosios šventės laukimo savaitę „Pelėdžiukų“ grupės vaikučiai su pedagoge Vitalija Martišiene parodė gražią ir prasmingą programėlę. Nors gamtoje tai pats niūriausias metų laikas, bet savo širdyse ir namuose uždekime Ramybės, Tikėjimo, Meilės ir Vilties žvakeles, pasisotinkime vieni kitų gerumu, buvimu drauge…Į žemę tyliai ir paslaptingai atkeliauja Kalėdos.

2016-12-06 d. darželyje vyko nuostabi žibintų įžiebimo šventė „Tu šviesele manyje deki ir spindėk..“
Darželio bendruomenė- tėveliai-vaikai-pedagogės- gamino rankų darbo žibintus. Svarbus ne tik procesas, bet ir rezultatas.Jais papuošėme savo darželio aplinką. Dalį gražiausių ir kūrybiškiausių žibintų patalpinome Pedagogų Švietimo pagalbos centre, surengtoje parodoje.

2016-11-11d. Šilutės F.Bajoraičio bibliotekaoje vyko edukacinis renginys
,,Bitučių“ grupės vaikai prasmingai ir linksmai leido penktadienio rytą Šilutės F.Bajoraičio bibliotekoje. Džiaugiamės, kad turime tokius socialinius partnerius, kurie padeda ugdyti vaikų kūrybiškumą, supažindina su inovacijomis ir daug džiugių emocijų suteikia vaikams. Ugdytiniai dalyvavo ,,Kūrybiškumo kodo“ užsiėmime, ,,Multimedijos kodo“ integruotoje pamokėlėje ,,Elektra“, o pabaigoje visi kartu linksmai šoko su mėgiamais animaciniais herojais iš multimedijos ekrano.

Lapkričio 11 – ąją minimas šv. Martynas. 
Būtent šią dieną nuo seno spėjamas šv. Kalėdų oras. Sakoma, kad „Martynas ant ledo, Kalėdos ant vandenio“ ir atvirkščiai. Jei ši diena giedra, reikia laukti labai šaltos žiemos.
Lapkričio 11 – oji paskutinė rudens šventė, šiltojo metų laiko palydėtuvės. Kad šią dieną tinkamai paminėti, priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ vaikučiai su pedagoge Vitalija Martišiene ir muzikos mokytoja Danguole Čeliauskiene dalyvavo ikimokyklinio amžiaus vaikų etnokultūrinėje šventėje „Švents Martyns staldelius užsklend…“. Ji vyko Grabupiuose, Birutos ir Algirdo Telšinskų sodyboje. Vaikai turėjo įveikti įvairias kliūtis, žaidė žaidimus, šoko šokius- ratelius, sakė pašmaikštavimus, klausėsi ožio rago garsų… Galėjo paglostyti avytes ir ožiukus, pavaišinti atsivežtomis batono riekelėmis. Džiaugsmui nebuvo ribų…
Visi šventės dalyviai buvo pavaišinti lauže keptomis bulvėmis su sviestu, sūriu, kepta duona ir karšta arbata.
Dėkojame šventės organizatoriams – lopšeliui-darželiui „Pušelė“ už nuostabiai praleistą laiką.

2016 m.lapkričio 9 d. 
,,Pabaldžiukų“ grupės 5 mergaitės su auklėtoja Diana Tubutiene ir muzikos mokytoja Danguole Čeliauskiene vyko į Klaipėdos l.d. ,,Žiogelis“ ir dalyvavo edukaciniame renginyje ,,Riškim raidę prie raidės“.Pristatėme raidę G, suvaidinome gėlyčių pasakėlę,kurios visi žodžiai prasidėjo iš G raidelės.Buvo smagu kitų paklausyti ir save parodyti,kartu pažaisti ir pašokti.

“Švarių rankų šokis 16”. Kviečiame pažiūrėti ir balsuoti pagal nuorodą.
Lapkričio mėnesio pradžioje priešmokyklinio ugdymo grupės “Bitutės” vaikai kartu su auklėtoja Loreta Vilkiene ir visuomenės sveikatos specialiste Jovita Nausėdiene ruošėsi “Švarių rankų šokiui 16”. Pirmiausiai teko išsiaiškinti, ką daryti, kad kosulys, sloga ir kiti sveikatos „nemalonumai“ aplenktų vaikus. O pasirodo – labai paprasta: reikia kruopščiai, pagal taisykles plauti rankas, naudoti vienkartines servetėles. Taip vaikai ir darė. Vėliau visi kartu sukūrė šokį, kurio pagrindiniai herojai buvo ne tik vaikai, bet ir Mikrobai su Vandens Lašiuku. Kviečiame pažiūrėti ir atiduoti savo balsą. Nuoroda: https://youtu.be/FGxnp5Rsa-I

Spalio 20 d. visame pasaulyje minima Tarptautinė virėjų diena.
,,Man skanu, kai pats gaminu“!
,,Pabaldžiukų“ grupės auklėtojos Rūta Juškevičienė ,Diana Tubutienė sumanė šią dieną su vaikais pasigaminti sveikuoliškų vaisių ir daržovių salotų.5b grupės vaikučiai į svečius pasikvietė savo mažesniuosius draugus ,,Saulinukų“ grupės vaikus. Obuolius pjaustėm specialiu aparatu, morkas lupom, pjaustėm ir sudėliojom saulytę, gėlytę, medelį. Koks grožis ir skonis! Buvo džiaugsmo mums visiems-ir mažiems ir dideliems.

Spalio 20 d.
Spalio 20 d. F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko Šilutės rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų popietė „Smalsučių atradimai“. Ją organizavo l./d. „Ąžuoliukas“. Mūsų darželiui atstovavo „Pelėdžiukų“ priešmokyklinės grupės ugdytinės Eimantė ir Emilė Bartkevičiūtės su pedagoge Vitalija Martišiene. Komanda pristatė tiriamąją veiklą „Ne tik švara ir tvarka, bet ir nauda“. Popietės dalyviai buvo pamaloninti rėmėjų dovanėlėmis, apdovanoti padėkos raštais, patirta daug gerų emocijų, įgyta naujų žinių, noro ir toliau būti smalsiems ir žingeidiems…

2016-10-11 d. Ach, auksini rudenėli, Tu toks margas ir pašėlęs… Vos pažvelgus į medžius, Spalvos liejas per kraštus… Šiemet, kaip ir kiekvieną rudenį, l./d. „Gintarėlis“ vyko šventė „Eina Rudenėlis takučiu…“. Į svečius atskubėjo Dėdė Rudenėlis (muzikos mokytoja Danguolė Čeliauskienė), Girinukas (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vitalija Martišienė) ir Kiškis (auklėtoja Danguolė Aukštkalnienė). Kiškutis norėjo draugams išvirti sriubos, bet nemokėjo, o ir daržovių neturėjo, tad Girinukas pasikvietė į pagalbą „Pelėdžiukų“ grupės priešmokyklinukus ir problema buvo greitai ir paprastai išspręsta. Vėjyje sukosi krintantys įvairiaspalviai medžių lapai, o darželinukai linksmai dainavo, žaidė žaidimus bei vaišinosi Rudenėlio, Girinuko ir Kiškučio dovanomis – rudens gėrybėmis: „stebuklingais“ obuoliais ir grybais (baravykais)…Šventės pabaigoje iš tėvelių ir vaikų suneštų rudens gėrybių darželio kieme buvo padaryta didžiulė Rudenėlio „skrybėlė“. Pasidžiaugsime kurį tai laiką, kol vėjas nupūs ją…

Smagūs įspūdžiai bibliotekoje
Pagal iš anksto sudarytą grafiką l./d. „Gintarėlis“ priešmokyklinės grupės ugdytiniai su pedagoge Vitalija Martišiene lankėsi F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje.
Vyr. bibliotekininkė Liudmila Nausėdienė vaikus supažindino su bibliotekos veikla bei pristatė skaitymo skatinimo akcijos maišelį „Au“ Ginu bei jame esančias knygutes. Po to vaikučiams buvo pasiūlyta pasiskolinti šį skaitymo skatinimo akcijos maišelį ir jame esančias knygutes perskaityti savo grupėje.
Daug gerų emocijų suteikė bibliotekoje esančios interaktyvios pramogos. Vaikai, kartu su vyr. bibliotekininku informacinėms technologijoms Ovidijumi Kulda, šoko, prieš interaktyvų ekraną, interaktyvius šokius.
Na ir galiausiai – netikėtas susitikimas su į biblioteką užklydusia poete Zita Gaižauskaite. Vaikai klausėsi poetės emocionaliai deklamuojamų eilėraštukų, kartu su ja kūrė eilėraštukus, vartė jos išleistas spalvingas knygeles.
Už smagiai ir turiningai praleistą laiką priešmokyklinukai dėkoja bibliotekos darbuotojams ir laukia naujų susitikimų.

2016-05-31 d. darželyje vyko tradicinė šventė – šeimos ir bendruomenės diena, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti.Šeima – koks gražus ir svarbus šis žodis, ir turintis ypatingą reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime. Šeimoje tu jautiesi saugus ir išklausomas. Tave visuomet paguodžia, palaiko, padeda, čia visuomet esi reikalingas ir mylimas. Be šeimos ir artimųjų tu esi niekas. Šeimoje žmogus įgyja visa tai, kas svarbiausia ir brangiausia jo gyvenime. Vaikučiai demonstravo tėveliams tai, ką jie išmoko laiką leisdami darželyje. Jie šoko, dainavo – ir vieni, ir su tėveliais.Tėveliams teko atlikti daug įvairių užduotėlių grupių aikštelėse. Vaikučiai pavėsinėse iškabino ir savo darbelius / piešinukus apie savo šeimą. Diena buvo labai šilta, saulėta, o tai dar daugiau nuotaikos šventei. Laikas greitai prabėgo, o dalyviai neskubėjo skirstytis namo. Gera, kai visiems smagu.

AB „Žemaitijos pienas“ rūpinasi pačiais mažiausiais dalyvaujant „Pienas vaikams“ projekte.Projektas vykdomas Visoje ES, kur šalies pieno įmonės tiekia pieno produktus į mokyklas ir daželius. AB „Žemaitijos pienas“ šia veikla užsiima jau 6 metus ir tiekia ekologiškus produktus Lietuvos mokykloms ir darželiams. Norint labiau vaikus supažindinti su ekologija, ekologišku pienu ir jo produktais, nuo 2016m. sausio mėnesio pradėta vykdyti „Pienas vaikams“ akcija, kur profesionalūs lektoriai važiuoja į mokyklas ir darželius, vaikams papasakoja apie ekologiją, praveda linksmų žaidimų, viktorinų, leidžia vaikučiams paskanauti ekologiškų produktų DOBILAS .Tokie renginiai vyksta visoje Lietuvoje. Lektorės neaplenkė ir mūsų darželio. Po renginio vaikučiai piešė piešinėlius. Keletą galite pamatyti ir Jūs.

Jeigu dar kas nors nežino- Eisim šiandien kepti blynų! Vežkit čia mašiną miltų Ir aliejaus, kad nesviltų. Dešimt kibirų uogienės Ir nelauksim vakarienės- Valgysime kol karšti, nes blogai pilvai tušti! Šiandien turim būti sotūs, kad sėkmė visiems šypsotūs! 2016 m. vasario 9 d. l/d „Gintarėlis“ vyko tradicinis žiemos išvarymo renginys – „Kai blynai skaniausi, o muzika trankiausia“. Vaikai ir visa bendruomenė į šį renginį atėjo džiugiai nusiteikę, pasipuošę įvairiomis Užgavėnių kaukėmis. Visus į ratą linksmintis pakvietė „Linksmasis muzikantas“ (meninio ugd.vadovė- D. Čeliauskienė), „Čigonėlė“ (auklėtoja D. Daugėlaitė), „Daktarytė“ (auklėtoja N. Šertvytienė). Kartu visi dainavo ir šoko Užgavėnių šokius, žaidė žaidimus. Pasirodžius „Lašininiui“ (auklėtoja A. Norkaitienė) ir „Kanapiniui“ (R.Šimkuvienė), tarp jų prasidėjo „kova“. Jie aiškinosi, kuris už kurį gražesnis, stipresnis, pranašesnis. „Lašininis“ mėgino valgyti daug riebaus maisto, o „Kanapinis“ peikė jo valgį ir ragino valgyti tik sveiką maistą. Jie tarpusavyje rungėsi tol, kol „Kanapinis“ tapo nugalėtoju. Renginio kulminacija – laužas. Į jį sumetėme visus savo „negerus poelgius“, „pykčius“, „pavydą“, „ligas“ ir kitus negerus dalykus… Įšvarėm žiemą ir visą dieną valgėme daug daug blynų. Taigi, PAVASARIS jau čia pat! 

2015-11-23 Tarptautinis konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“
Šiemet tarptautiniame mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos specialistų konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“, dalyvavo „Bitučių“ grupės vaikai – Elinga Simaitytė, Ugnė Purvinytė, Matas Miklovis, Akvilė Gricevičiūtė, Benas Kovyrcovas, auklėtoja Loreta Vilkienė ir bendrosios praktikos slaugytoja Danutė Paldavičienė. Komanda užėmė 2 vietą! Sveikiname ir džiaugiamės!

2015-10-13 Tarptautinio socialinio projekto „KAMŠTELIŲ VAJUS 2015“ finalas
Spalio 13 dieną įvyko tarptautinio socialinio projekto „Kamštelių vajus 2015“ finalas, kuriame ne vienus metus dalyvauja ir mūsų darželis. Šiemet surinkome ir pristatėme beveik 40 kg. plastikinių butelių kamštelių. Dėkojame visiems rinkusiems ir dalyvavusiems šiame projekte!Nuotraukos auklėtojos Rūtos Juškevičienės, „Šilutės naujienų“ (R. Ežerinskės, S. Grinčinaičio).

2015-04-16 Šilutės r. priešmokyklinio amžiaus vaikų šventė-konkursas „AŠ ŠAUNIAUSIAS IŠ VISŲ-Į MOKYKLĄ IŠEINU“
Jau devintąjį kartą mūsų darželis organizavo šventę-konkursą „Aš šauniausias iš visų-į mokyklą išeinu!“, skirtą būsimiems pirmokams. Šį kartą šventėje panoro dalyvauti net 15 komandų iš Šilutės miesto ir rajono mokyklų bei darželių. Komandų, kurias sudarė pedagogas bei trys priešmokyklinio amžiaus vaikai, laukė Buratino (muzikos mokytoja Danguolė Čeliauskienė) ir Raudonkepuraitės (auklėtoja Loreta Vilkienė) parengtos gimtosios kalbos, loginio mąstymo ir kūrybinės užduotys. Šventę lydėjo džiugios emocijos, dainos, žaidimai ir šokiai. Visiems dalyvavusiems įteikti padėkos raštai bei rėmėjų dovanėlės.
Dėkojame visiems dalyvavusiems!

2015-03-24 Šukuosenų paradas 
Kovo 24 dieną mūsų darželyje svečiavosi Šilutės žemės ūkio mokyklos kirpėjų profesijos mokytoja Reda Jurgėlienė su mokinėmis, kurios „Bitučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių mergaites ir berniukus papuošė nuostabiomis šukuosenomis.

2014-12-19 Kūrybinė vaikų ir tėvelių kalėdinių angelų paroda „Angelas baltas…“
Prieš gražiausias metų šventes darželio foje ant „sniego“ patalų sutūpė patys gražiausi, vaikų ir tėvelių kurti angelai: nerti, megzti ir iš gipso, modelino gaminti, popieriniai, pakuliniai, lankstyti ir karpyti…
Dėkojame visiems dalyvavusiems parodoje!Kviečiame visus pasigrožėti kalėdiniais angelais!

2014-12-11 „Bitučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupės vaikai dovanojo gražią programėlę F. Bajoraičio bibliotekai ir joje susirinkusiems svečiams
Vaikus paruošė priešmokyklinio ugdymo pedagogės Vitalija Martišienė ir Diana Tubutienė bei muzikos mokytoja Danguolė Čeliauskienė.

2014-11-28 Šilutės r. ikimokyklinių įstaigų popietė „SMALSUČIŲ ATRADIMAI“
Šilutės r. ikimokyklinių įstaigų popietėje „Smalsučių atradimai“ dalyvavo „Bitučių“ grupės priešmokyklinukė Emilija Rumpytė, jos mama Silva Rumpienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Diana Tubutienė. Dėkojame už dalyvavimą ir gražų pasirodymą popietėje!

2014-10-02 RUDENĖLIO ŠVENTĖ IR KŪRYBINĖ VAIKŲ BEI TĖVELIŲ PARODA IŠ RUDENS GĖRYBIŲ
Įgyvendinamas sveikatingumo projektas „Sportuok, judėk ir būsi sveikas!“, kurį dalinai finansuoja Šilutės r. savivaldybė.