ĮSTAIGOJE VEIKIA:
1. ĮSTAIGOS TARYBA. Sprendžia įstaigos veiklos kokybės klausimus, dalyvauja rengiant įstaigos veiklos strategijas.
Įstaigos tarybos sudėtis:
Loreta Vilkienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja, narė;
Vitalija Martišienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja, tarybos pirmininkė;
Rasa Šimkuvienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė;
Monika Šapkutė-Pakalniškienė, ūkvedė, narė;
Kristina Mockienė, raštvedė, narė;
Kristina Valienė, auklėtojos padėjėja, narė;
Kristina Zakarauskaitė, tėvų atstovė, narė;
Inga Mikulskytė, tėvų atstovė, narė;
Greta Papievė, tėvų atstovė, narė.
2. DARBO TARYBA.
Darbo tarybos sudėtis:
Jurgita Lisauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja – tarybos pirmininkė;
Rasa Šimkuvienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja – tarybos sekretorė;
Kristina Valienė, auklėtojos padėjėja – tarybos narė.
3. MOKYTOJŲ TARYBA. Sprendžia ugdymo kokybės klausimus.
Mokytojų tarybos sudėtis:
- Razantienė Danguolė, direktorė;
- Aukštkalnienė Danguolė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Bendikaitė-Lidžiuvienė Virginija, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Čeliauskienė Danguolė, meninio ugdymo mokytoja;
- Čiuvikynienė Jolanta, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Daugėlaitė Dalytė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Jokšienė Danutė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Justienė Asta, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
- Juškevičienė Rūta, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Kaktienė Vaida, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
- Lisauskienė Jurgita, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Martišienė Vitalija, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
- Bagdonavičė Jūratė, logopedė;
- Norkaitienė Alma, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Paičienė Lina, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Rimkienė Daiva, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Šertvytienė Nida, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Šimkuvienė Rasa, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Šimutienė Rasa, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Tamašauskienė Danutė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Vilkienė Loreta, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
- Židonienė Gražina, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Šemeklienė Irena, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Dabševičiūtė-Olabode Indrė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Ramanauskienė Kristina, socialinė pedagogė.
4. METODINĖS GRUPĖS TARYBA. Sprendžia įstaigos metodinės veiklos organizavimo klausimus.
Metodinės grupės sudėtis:
Asta Justienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Loreta Vilkienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
Vitalija Martišienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
Vaida Kaktienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
Rasa Šimkuvienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Gražina Židonienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Rūta Juškevičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Nida Šertvytienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Danutė Tamašauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Dalytė Daugėlaitė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Jurgita Lisauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Danguolė Aukštkalnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Irena Šemeklienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Virginija Bendikaitė-Lidžiuvienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Lina Paičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Alma Norkaitienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Daiva Rimkienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Danguolė Čeliauskienė, meninio ugdymo mokytoja;
Jolanta Čiuvykinienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Danutė Jokšienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Rasa Šimutienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Indrė Dabševičiūtė-Olabodė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja.
5. TĖVŲ TARYBA. Nuolat veikianti įstaigos savivaldos institucija tėvų interesams, poreikiams ir klausimams spręsti.
Tėvų tarybos sudėtis:
Agnė Likadzijauskienė – ,,Paukščiukų” gr.
Ilona Stankevičienė – ,,Smalsučių” gr.
Greta Papievė – ,,Čiurčiurylų” gr.
Gabrielė Gudauskaitė – ,,Giliukų” gr.
Ieva Ruškienė – ,,Pabaldžiukų” gr.
Ayda Judeikienė – ,,Pelėdžiukų” gr.
Giedrė Bulvydaitė – ,,Bitučių” gr.
Ingrida Maziliauskienė – ,,Saulinukų” gr.
Kristina Zakarauskaitė – ,,Boružiukų” gr.
Dovilė Lankutienė – ,,Strazdanėlių” gr.
Justina Beniušienė – ,,Obuoliukų” gr.
Živilė Krukonienė – ,,Žirniukų” gr.
6. ĮSTAIGOS VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMO DARBO GRUPĖ. Sprendžia lopšelio-darželio įsivertinimo problemas, teikia siūlymus ugdymo(si) kokybės gerinimui.
Alma Norkaitienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė – komandos pirmininkė;
Asta Justienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Danutė Tamašauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė – komandos narė;
Rūta Juškevičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė – komandos narė;
Vitalija Martišienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja – komandos narė;
Loreta Vilkienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja – komandos narė.
7. VAIKO GEROVĖS KOMISIJA. Sprendžia specialiųjų poreikių vaikų ugdymo(si) ir švietimo pagalbos klausimus.
Asta Justienė, direktorės pavaduotoja ugdymui – komisijos pirmininkė.
Alma Norkaitienė, ikimokykllinio ugdymo mokytoja – komisijos sekretorė.
Jovita Naujokienė, visuomenės sveikatos biuro specialistė – narė.
Rūta Gagienė, psichologė – narė.
Kristina Ramanauskienė, socialinė pedagogė – narė;
Loreta Vilkienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja – narė.
8. PATYČIŲ PREVENCIJOS IR INTERVENCIJOS VYKDYMO GRUPĖ.
Jovita Naujokienė, Visuomenės sveikatos biuro specialistė;
Vitalija Martišienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
Rūta Juškevičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Loreta Vilkienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja.
Informacija atnaujinta 2023-11-06