Apie mus
Struktūra ir kontaktai
Veikla
Bendruomenė
Tėveliams
 • Vaikų priėmimo tvarka
 • Laisvos vietos
 • Paslaugų kainoraštis
 • 2% parama
 • Prašymai

 • Grupės
  Renginiai

  2% parama

  Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad vadovaudamiesi LR Labdaros ir paramos įstatymu, iki 2% savo sumokėto pajamų mokesčio už 2015 metus pervedėte Šilutės lopšeliui-darželiui "Gintarėlis".

  Už paaukotus 2% stengiamės atnaujinti ir turtinti ne tik grupių,kuriose keičiami staliukai, kėdutės ir kt. inventorius, bet ir lauko aplinkas, nupirkta nauja karuselė, atnaujintos pavėsinės, įsigytas kitas inventorius vaikų žaidimui lauke.

  Jūsų supratimas ir parama padeda gerinti vaikų ugdymo kokybę, grąžinti aplinką, todėl tikimės, kad 2016 m. 2% sumokėto pajamų mokesčio Jūs, Jūsų artimieji ir draugai skirs Šilutės lopšelio-darželio "Gintarėlis" rėmimui.

  Paraiškas galima teikti iki gegužės 1 d., prašymą (forma FR0512) pateikiant Valstybinei mokesčių inspekcijai elektroniniu būdu, tiesiogiai įteikiant Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui ar išsiunčiant paštu.
   
  Formai pildyti reikiami rekvizitai:
  Šilutės lopšelis-darželis "Gintarėlis"
  Kęstučio g. 14, LT-99182 Šilutė
  Įstaigos kodas 190687246
  Sąskaitos Nr. LT744010043500080120
  AB DNB bankas, banko kodas 40100
   
  AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!
   
  Kaip tai padaryti elektroniniu būdu:
  1.  Prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę >>;
  2.   Pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas;
  4.  Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (prašymas pervesti iki 2% pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą);
  5.   Užpildyti ir pateikti.
  Jeigu vis tiek kilo klausimų ar neaiškumų, visus atsakymus galite rasti EDS pagalbos skiltyje arba kreipkitės į Šilutės lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorę, vyr. buhalterę ar ūkvedę.